BIZHUB 350

Bizhub 350 nowy produkt Konica Minolta, współpracując z nim w prosty sposób możemy drukować i powielać potrzebne dokumenty, oszczędzając czas i pieniądze. Szeroki zakres obsługiwanych mediów do 210 g/m, automatyczny druk dwustronny i liczne funkcje specjalne w połączeniu z zaawansowanymi opcjami wykańczania które daje dedykowany finiszer pozwolą tworzyć profesjonalnie wyglądające dokumenty na każdą okazję.
Dostępne opcje wykańczania :sortowanie, grupowanie, zszywanie wielopozycyjne, dziurkowanie, tworzenie broszur

Nawet skomplikowane prace można wykonać łatwo dzięki intuicyjnym sterownikom i czytelnemu panelowi sterowania, a zastosowany w urządzeniu wydajny kontroler Emperon pozwoli drukować szybciej i wydajniej w PCL i Postscript co w połączeniu z zastosowanym w tym urządzeniu toneru polimeryzowanemu nowej generacji SIMITRI daje również lepszą jakość wydruków.

Rozbudowane funkcje skanowania, przesyłania i zarządzania dokumentami pozwolą ułatwić dostęp do ważnych informacji obniżając koszty związane z ich dystrybucją i archiwizacją.
Dzięki pełnej integracji sieciowej bizhub 350 może znacznie poprawić komunikację w firmie i przyczynić się do wzrostu efektywności pracy związanej z zarządzaniem i dystrybucją informacji. Wykorzystując zaawansowane opcje skanowania i przesyłania danych szybko można obniżyć ilość dokumentów papierowych i ułatwić dostęp do potrzebnych informacji. Rozbudowane funkcje skrzynek na dysku twardym oraz bezpieczna i wygodna obsługa online sprawią, że archiwizowanie i powielanie potrzebnych danych będzie prostsze niż kiedykolwiek.

Kluczowe cechy

Podajnik dokumentów poj. 80 arkuszy pozwala na skanowanie z prędkością do 70 skanów na min. (200 dpi)
Obsługiwany rozmiar i gramatura papieru: A5 - A3, 50 - 210g/m2 Pojemność podajników papieru: 1,150 arkuszy standard/3,650 arkuszy maksymalnie.
Pamięć urządzenia: 192 MB standard/320 MB maks., plus opcjonalnyl 40 GB dysk twardy
Nowy kontroler obsługujący PCL 5e/6 i PS 3 w standardzie
Środowisko pracy OS: Win 98/NT4.0/2000/XP/2000/2003 Server; Mac OS 9.X/10.X, OS X
Interfaces: 10baseT/100baseTX and USB 2.0 (standard); IEEE 1284 (option)
Obsługiwane funkcje skanowania: scan-do: eMail, FTP, SMB (standard); TWAIN, HDD (opcja); obsługiwane formaty: TIFF/PDF
Możliwość instalacji faksu G3 fax również z opcją multi-line
Obsługa protokołu LDAP
Funkcje zarządzania kodami dostępu i skrzynkami użytkowników
 
Strona producenta: 
www.konicaminolta.pl

 
O NAS
Kontakt
A100
KONTAKT
O NAS