BIZHUB 250

Buzhup 250 - Produkt Konica Minolta. Dzięki niemu można w prosty sposób drukować i powielać potrzebne dokumenty oszczędzając czas i pieniądze.
Szeroki zakres obsługiwanych mediów do 210 g/m, automatyczny druk dwustronny i liczne funkcje specjalne w połączeniu z zaawansowanymi opcjami wykańczania które daje dedykowany finiszer pozwalają tworzyć profesjonalnie wyglądające dokumenty.

Dostępne opcje wykańczania:
sortowanie,
grupowanie,
zszywanie wielopozycyjne,
dziurkowanie,
tworzenie broszur.

Zastosowany w urządzeniu wydajny kontroler Emperon pozwala drukować szybciej i wydajniej w PCL i Postscript co w połączeniu z zastosowanym w tym urządzeniu toneru polimeryzowanemu nowej generacji SIMITRI daje lepszą jakość wydruków.

Zastosowano rozbudowane funkcje skanowania, przesyłania i zarządzania dokumentami, które pozwalają ułatwiać dostęp do ważnych informacji oraz obniżać koszty ich dystrybucji oraz archiwizacji.

Dzięki pełnej integracji sieciowej bizhub 250 może znacznie poprawić komunikację w firmie i przyczynić się do wzrostu efektywności pracy związanej z zarządzaniem i dystrybucją informacji. Dzięki zaawansowanym opcjom skanowania i przesyłania danych szybko można obniżyć ilość dokumentów papierowych i ułatwić dostęp do potrzebnych informacji. Rozbudowane funkcje skrzynek na dysku twardym oraz bezpieczna i wygodna obsługa online sprawią, że archiwizowanie i powielanie potrzebnych danych będzie prostsze niż kiedykolwiek.

Strona producenta:
www.konicaminolta.pl

 
O NAS
Kontakt
A100
KONTAKT
O NAS