AKTUALNOŚCI

Ty też możesz być liderem w swojej branży

Systemy Comarch ERP

Comarch CDN XL

Comarch CDN XL - polski, zintegrowany system informatyczny klasy ERP, produkowany przez firmę Comarch S.A. Rozwiązanie jest dedykowane dla średnich i dużych firm produkcyjnych, handlowych i usługowych z różnych sektorów gospodarki. Sprawdza się zarówno w firmach jednoodziałowych, jak i organizacjach o strukturze rozproszonej. Dzięki Comarch CDN XL możliwe jest objęcie wszystkich obszarów działania firmy jednym narzędziem informatycznym, co przekłada się na wzrost efektywności działania i redukcję kosztów.

System jest zintegrowany ze sklepem internetowym Comarch e-Sklep, współpracuje także z aplikacjami platformy Comarch Mobile przeznaczonymi na urządzenia mobilne. Użytkownicy Comarch CDN XL mają możliwość korzystania z pomocy Asysty Technicznej CDN.

Istotną częścią systemu jest platforma analityczna Business Intelligence. Narzędzie pozwala na prowadzenie kompleksowych analiz sytuacji firmy. Aktualne dane z każdego obszaru działania przedsiębiorstwa są łatwo dostępne w różnych formach (wykresy, mapy, tabele) i przekrojach. Rozwiązanie dostarcza informacji koniecznych do podejmowania trafnych decyzji biznesowych.

Dowiedz się więcej »

O NAS
Kontakt
A100
KONTAKT
O NAS