AKTUALNOŚCI

Nowy produkt A100 - system klasy CRM

Coraz silniejsza konkurencja na rynku oraz ogromna różnorodność produktów i usług powodują, że coraz więcej firm zaczyna się koncentrować na kliencie i poszukuje sposobu na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej. Jednym ze sposobów jej osiągnięcia jest wdrożenie systemów klasy CRM.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom partnerów wprowadzamy na rynek najnowsze oprogramowanie wspierające zarządzanie relacjami z klientem i otoczeniem biznesowym. System, który właśnie dołącza do szerokiego grona produktów A100 jest o tyle wyjątkowy, że w odróżnieniu od istniejących tego typu rozwiązań posiada cechy, które pozwalają użytkownikowi kształtować system na własny użytek. Teraz to użytkownik decyduje jakie informacje ma gromadzić system, w jaki sposób nimi zarządzać i przede wszystkim jak skutecznie je wykorzystywać.


Patrząc na nasze otoczenie dochodzimy do wniosku, że przecież w ostatecznym rachunku w biznesie to właśnie Klient jest najważniejszy. Taka jest przecież logika dojrzałych rynków, która w coraz większym stopniu staje się logiką  rynków takich jak polski, co potwierdzają nasze pierwsze wdrożenia.


Warto zatem uważnie przyjrzeć się korzyściom, jakie niesie wdrożenie systemów klasy CRM oraz współpraca z naszą firmą.


Szczegółowych informacji udzielą Państwu nasi konsultanci handlowi pod numerem telefonu: (56) 612 36 41

O NAS
Kontakt
A100
KONTAKT
O NAS